українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Матеріали для монтажу

Термоізоляція для камінів та печей, термостійкий клей, герметики, силікон

Для забезпечення ефективної і безпечної роботи опалювальних приладів випускають різні теплоізоляційні матеріали, які використовуються під час монтажу і захищають легкозаймисті поверхні від можливого перегріву. Монтаж каміна — комплекс багатьох робіт, які вимагають підвищеного увагу до деталей.

Перш ніж купити облицювання каміна, необхідно подбати про придбання різних матеріалів для проведення монтажу: ізоляційних матеріалів, кріплень, утеплювачів. Під час роботи повинні використовуватися тільки сертифіковані якісні теплоізоляційні матеріали для каміна, які забезпечують високу пожежобезпечність і надійність роботи опалювального приладу. 

При монтажі каміна використовуються такі специфічні матеріали:

  • Утеплювач для камінів. Щоб уникнути виникнення конденсату, який може привести до руйнування основного масиву каміна, всі труби і димарі повинні бути утеплені за допомогою вогнестійкого матеріалу.
  • Герметик для камінів. Стики труб димоходу розігріваються до високих температур, тому для їх ізоляції використовують спеціальний герметик, який забезпечує вогнетривке з’єднання.

Основна вимога до матеріалів оздоблення – вони не повинні легко займатися. Якщо ж для оздоблення виокристовуються легкозаймисті матеріали – необхідно забезпечити відсутність їх перегріву, адже навіть ліпнина для каміна з мармуру або граніту не здатна тривалий час витримувати дію високих температур.

Перед початком установки каміна зв’яжіться з нашими фахівцями, вони підкажуть точну ціну на монтажний комплект матеріалів і допоможуть підібрати теплообмінник для каміна. Якщо у вас передбачена дерев’яна балка для каміна, або для облицювання будуть використовуватися легкозаймисті матеріали, наші фахівці допоможуть підібрати необхідні вогнетривкі суміші та ізоляційні матеріали.

Будівельні матеріали для встановлення і ремонту каміна