українською
по-русски
все для каміна каміни
все для сауни сауни
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
або через соціальну мережу
Аксесуари для каміна

Камінні набори

Камінний набір — це необхідний комплект функціональних інструментів, який використовується для догляду за каміном

Насправді, для багатьох, це не лише данина зручності, але і важливий атрибут інтер’єру камінної зали. Сьогодні стильний набір для каміна хочуть купити не лише ті, у кого камін на дровах, але і власники електричних моделей камінів. А все тому, що ці приладдя допомагають створювати затишну атмосферу і здатні підкреслити вишуканість оформлення кімнати з каміном.

При виборі набору необхідно враховувати стиль оформлення самого каміна і загальний дизайн інтер’єру.

Кований камінний набір

Виготовляється з конструкційної сталі методом гарячої ковки, потім фарбується чорною термостійкою фарбою, і досить часто патинується під зістарену мідь, срібло чи бронзу. В якості прикрас використовують рослинні, ажурні та етнічні мотиви: ковані елементи рослин і квітів, завитки, спіралі, етнічні орнаменти та елементи побуту.

Набори в класичному стилі

Як правило виготовляють з бронзи або латуні. В якості декору використовують литі ажурні елементи в стилі бароко і рококо, а по формі нерідко нагадують канделябри.

Сучасні набори для камінів

Лаконічні по формі і досить прості з вигляду, проте не позбавлені стилю і функціональності. Виготовляються з конструкційної або нержавіючої сталі, фарбуються в чорний колір термостійкою фарбою. Для підставок часто використовують граніт, мармур або гартоване скло. Останнім часом модний тренд задають відерка і коробки для інструментів з екзотичних видів натуральної і штучної шкіри.

В стандартну комплектацію інструментів будь-якого стилю входить:

  • підставка (стійка або сервитер),
  • совок,
  • щітка (мітелка),
  • кочерга (багор),
  • щипці.

Де можна купити недорого якісні камінні набори?

Звичайно ж, в нашому інтернет магазині! Думаємо, не потрібно знову розповідати про усі переваги і зручність даного метода покупки.

У нас легко підібрати необхідний камінний набір по фото або за ціною, а щоб швидко зробити замовлення — достатньо подзвонити нам і повідомити контактні дані і населений пункт отримувача. Оплачуйте покупку як вам вигідно і зручно: на рахунок у банку чи на банківську картку, або при отриманні у відділенні транспортної компанії.