українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Портали для каміна

Каміни з мармуру в сучасному стилі, модерн

Сучасні каміни – вибір прогресивних людей

Ідеальним рішенням для сучасної будинку може стати камін у стилі модерн. Цей стиль в камінній моді з’явився відносно недавно і являє собою поєднання базових елементів класики і екстравагантних дизайнерських ідей. Створюючи камін модерн майстри, в першу чергу, орієнтуються на жителів мегаполісів і поціновувачів сучасного мистецтва.

Сучасні каміни, на відміну від монументальних і величних класичних моделей, вражають різноманітністю форм, кольорів і конфігурацій. У більшості випадків, камін модерн, незалежно від місця розташування, займає весь вільний простір біля стіни від стелі до самої підлоги. Форма може бути прямокутної або злегка напівкруглої. Камін в стилі модерн відрізняється вишуканістю вигнутих ліній, плавністю форм, наявністю химерного малюнка або абстрактного орнаменту.

Для виготовлення сучасного порталу для каміна найчастіше використовують:

  • мармур, травертин та граніт;
  • кортенівську або нержавіючу сталь;
  • кераміку;
  • бетон;
  • скло.

Сучасні каміни можуть бути представлені у вигляді аскетичного квадрата в стіні або оформленого камінням кострища. Підібрати стильний і неповторний варіант каміна, який ідеально впишеться в мінімалістичний сучасний стиль вашої квартири, допоможуть наші професійні консультанти. В асортименті інтернет-магазину «LUCHESK» ви знайдете всі останні новинки камінної моди від закордонних та вітчизняних виробників, ціни на які досить демократичні. У нас якісно швидкий сервіс, професійні працівники та найширший асортимент товару.

У Луцьку купити сучасний камін можна у фірмовому салоні-магазині камінів «Лучеськ».

Каміни з мармуру – камінні портали