українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
або через соціальну мережу
Портали для каміна

Каміни з мармуру в сучасному стилі, модерн

Сучасні каміни – вибір прогресивних людей

Ідеальним рішенням для сучасної будинку може стати камін у стилі модерн. Цей стиль в камінній моді з’явився відносно недавно і являє собою поєднання базових елементів класики і екстравагантних дизайнерських ідей. Створюючи камін модерн майстри, в першу чергу, орієнтуються на жителів мегаполісів і поціновувачів сучасного мистецтва.

Сучасні каміни, на відміну від монументальних і величних класичних моделей, вражають різноманітністю форм, кольорів і конфігурацій. У більшості випадків, камін модерн, незалежно від місця розташування, займає весь вільний простір біля стіни від стелі до самої підлоги. Форма може бути прямокутної або злегка напівкруглої. Камін в стилі модерн відрізняється вишуканістю вигнутих ліній, плавністю форм, наявністю химерного малюнка або абстрактного орнаменту.

Для виготовлення сучасного порталу для каміна найчастіше використовують:

  • мармур, травертин та граніт;
  • кортенівську або нержавіючу сталь;
  • кераміку;
  • бетон;
  • скло.

Сучасні каміни можуть бути представлені у вигляді аскетичного квадрата в стіні або оформленого камінням кострища. Підібрати стильний і неповторний варіант каміна, який ідеально впишеться в мінімалістичний сучасний стиль вашої квартири, допоможуть наші професійні консультанти. В асортименті інтернет-магазину «LUCHESK» ви знайдете всі останні новинки камінної моди від закордонних та вітчизняних виробників, ціни на які досить демократичні. У нас якісно швидкий сервіс, професійні працівники та найширший асортимент товару.

У Луцьку купити сучасний камін можна у фірмовому салоні-магазині камінів «Лучеськ».

Каміни з мармуру – камінні портали