українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Портали для каміна

Каміни в стилі кантрі та прованс

Камін кантрі – мабуть найдушевніший елемент заміського інтер'єру

Найчастіше каміни в стилі кантрі встановлюють у дерев’яних заміських будинках. Неповторна атмосфера затишку і тепла створюється завдяки пастельним тонам і натуральним матеріалам, таким як камінь і дерево. Іноді навіть міські жителі вибирають кутові каміни в стилі кантрі, щоб створити в квартирі неповторний світ сільського побуту.

Характерною рисою камінів цього стилю є портал у формі букви Д, під яким розташовується ніша для дров, а вгорі встановлюється дерев’яна поличка. У нашому онлайн-каталозі ви знайдете недорогі та оригінальні каміни в стилі кантрі, які за вишуканістю, функціональністю і якістю не поступаються класичним.

Для облицювання найчастіше використовують пористі і м’які камені: пісковик, черепашник, туф. Фасад може бути або з гладкою поверхнею, або мати природний вигляд грубого каменю. Чудово виглядають кутові каміни в стилі кантрі з вогнетривкої цегли різних відтінків жовтого і червоного, які викладаються у вигляді орнаментів.

Замовити простий і гарний камін, виготовлений з екологічних природних матеріалів можна у нас в магазині. Підібрати стильну модель, яка привнесе в будинок затишок і стане надійним сімейним вогнищем, допоможуть наші компетентні консультанти.

Де можна купити гарний камін в стилі кантрі?

Купити камінний портал можна в інтернет-магазині «Luchesk» з безкоштовною доставкою в межах України, з передоплатою або післяплатою. Компанія «Luchesk» надає послугу «встановлення камінів» як профільний напрям діяльності протягом багатьох років. Монтаж каміна нашими фахівцями супроводжується подовженою гарантією до 5 років.

Купити камін в Луцьку можна в салоні-магазині камінів «Luchesk».

Каміни з мармуру – камінні портали