українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
або через соціальну мережу
Портали для каміна

Каміни в стилі кантрі та прованс

Камін кантрі – мабуть найдушевніший елемент заміського інтер'єру

Найчастіше каміни в стилі кантрі встановлюють у дерев’яних заміських будинках. Неповторна атмосфера затишку і тепла створюється завдяки пастельним тонам і натуральним матеріалам, таким як камінь і дерево. Іноді навіть міські жителі вибирають кутові каміни в стилі кантрі, щоб створити в квартирі неповторний світ сільського побуту.

Характерною рисою камінів цього стилю є портал у формі букви Д, під яким розташовується ніша для дров, а вгорі встановлюється дерев’яна поличка. У нашому онлайн-каталозі ви знайдете недорогі та оригінальні каміни в стилі кантрі, які за вишуканістю, функціональністю і якістю не поступаються класичним.

Для облицювання найчастіше використовують пористі і м’які камені: пісковик, черепашник, туф. Фасад може бути або з гладкою поверхнею, або мати природний вигляд грубого каменю. Чудово виглядають кутові каміни в стилі кантрі з вогнетривкої цегли різних відтінків жовтого і червоного, які викладаються у вигляді орнаментів.

Замовити простий і гарний камін, виготовлений з екологічних природних матеріалів можна у нас в магазині. Підібрати стильну модель, яка привнесе в будинок затишок і стане надійним сімейним вогнищем, допоможуть наші компетентні консультанти.

Де можна купити гарний камін в стилі кантрі?

Купити камінний портал можна в інтернет-магазині «Luchesk» з безкоштовною доставкою в межах України, з передоплатою або післяплатою. Компанія «Luchesk» надає послугу «встановлення камінів» як профільний напрям діяльності протягом багатьох років. Монтаж каміна нашими фахівцями супроводжується подовженою гарантією до 5 років.

Купити камін в Луцьку можна в салоні-магазині камінів «Luchesk».

Каміни з мармуру – камінні портали