українською
по-русски
все для каміна каміни
все для сауни сауни
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
або через соціальну мережу
Топки для камінів

Камінні топки з водяним контуром

Камін з водяним контуром опалення — комфортне тепло у вашому домі

Каміни з водяним контуром — це опалювальні пристрої, що дозволяють власникам насолоджуватися живим вогнем традиційного каміна і при цьому обігрівати будинок за допомогою водяного опалення. Топки з водяним контуром мають дві стінки: зовнішню і внутрішню, вільний простір між якими заповнений водою.

Топки для камінів з водяним контуром обігрівають будинок за рахунок рідини, що проходить по системі опалення. Такий пристрій дозволяє більш рівномірно розподілити тепло по всьому будинку, але його установка вимагає додаткових витрат. Система опалення із застосуванням топки з водяним контуром також включає:

  • труби
  • радіатори
  • розширювальний бак
  • крани, фітинги
  • елементи управління
  • насоси
  • теплонакопичувальну ємність

Не зважаючи на великі початкові витрати встановлення топки для каміна з водяною сорочкою дозволить зменшити затрати на опалення помешкання в подальшому. При кожному розпалюванні вогню в топці буде підігріватися вода, яка надалі надходить у систему опалення всього будинку. Обмін тепла також може відбуватися за допомогою теплообмінника. Камінну топку з водяною сорочкою можна під'єднувати до існуючої системи водяного опалення приміщень і використовувати як додаткове джерело тепла. Купити топку для каміна на дрова дуже просто в інтернет-магазині камінів Лучеськ.

Камінні топки з водяним контуром у нашому інтернет-каталозі представлені значною кількістю позицій. Виберіть камінну топку з водяною сорочкою, яку бажаєте купити, та замовте її і нашому інтернет-магазині. Поточні ціни на камінні топки ви можете уточнити у фахівців нашого магазину телефоном.

Додатково ви можете замовити встановлення каміна чи монтаж камінної топки для водяного опалення. Встановлення камінів — один з профільних напрямків діяльності компанії «Лучеськ». На монтаж камінів та встановлення камінних топок з водяним контуром, придбаних у нас, дається подовжена гарантія.