українською
по-русски
все для каміна каміни
все для сауни сауни
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
або через соціальну мережу
Головна

Біокаміни на спирту

Виробники

Біокамін — це екологічно чистий камін останнього покоління, виготовлений за новими технологіями. Він працює без витяжки, при цьому повністю відсутня кіптява і чорний дим.

Працюють каміни на біопаливі, яке зазвичай заливають в опалювальний блок каміна. Паливо горить жарким полум'ям без іскор, сажі, шкідливого диму або інших небезпечних для здоров'я газів.

Екологічний камін — краса, економія, гарантія, надійність і простота у використанні. Буде достатньо пари секунд, щоб відрегулювати потрібну кількість тепла або повністю загасити вогонь. Щоб почистити опалювальний блок каміна, досить просто промити його під гарячим струменем води. Біо камін можна з легкістю переносити з кімнати в кімнату за лічені хвилини.

Моделі камінів досить різноманітні і їх можна підібрати до будь-якого дизайну інтер'єру: модерну, хай-тек або класичного. Наш магазин надасть вибір багатофункціональних моделей, різних форм і кольорів.

Насолодитися мерехтінням вогню можна буде майже відразу після покупки. Все, що потрібно, — це витягти біо камін із заводської упаковки і встановити у відповідному місці, або підвісити його на стіну. Ви і ваші гості на протязі багатьох років будете отримувати задоволення від екологічно чистого і красивого каміна, який завдяки своєму дизайну створить комфорт і затишок у вашому житло.

У нас сайті ви знайдете каміни тільки кращих виробників. Ми концентруємося на співвідношенні ціна / якість і пропонуємо тільки кращий товар, який можна знайти в Україні. Вам залишається тільки купити біо камін у нас, і ми доставимо вам його зручним для вас способом.

Купити камін на біопаливі можна легко та просто скориставшись нашим веб-майданчиком, або зателефонувавши нашим фахівцям.