українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Каталог товарів

Біокаміни на спирту

Виробники

Біокамін: живий вогонь в квартирі

Біокамін – це екологічно чисті каміни останнього покоління, виготовлені за новими технологіями. Вони працюють без витяжки, при цьому повністю відсутня кіптява і чорний дим. Купити біокамин в Україні легко, вибрати гідну модель за хорошою ціною – складніше. Ми познайомимо вас з особливостями цих виробів, розповімо про їх переваги та недоліки. Ви дізнаєтеся про правила їх експлуатації, а також про те, чи варто купувати дешеві біокаміни.

Почнемо з конструкції. Біокамін складається з трьох елементів:

1. Касета з паливом (пальник). Виготовляють її з нержавіючої сталі.

2. Захисний корпус. Виконаний зі скла або кераміки, він не дозволяє язикам полум'я вистрибувати за межі біокаміна.

3. Система розпалу й гасіння вогню. Щоб розпалити полум'я: відсуваємо заслінку біокаміна, підносимо сірник. Щоб загасити: просто закриваємо заслінку.

Завдяки настільки простій конструкції і легким матеріалам біокаміни – неважкі і негроміздкі.

Біокамін: принцип роботи

Працюють каміни на біопаливі, яке зазвичай заливають в опалювальний блок каміна. Паливо горить жарким полум'ям без прояву іскор, сажі, шкідливого диму або інших небезпечних для здоров'я газів. В чому секрет? Пальне виробляють на основі спирту. Коли воно згоряє в біокаміні, відбувається виділення пари і вуглекислого газу. У розумних кількостях воно безпечне для людини, адже в процесі дихання ми теж виділяємо повітря, насичене CO2. Тому просто провітрюйте вчасно кімнату, щоб запустити побільше кисню.

За допомогою слайдера (спеціальної кришки опалювального блоку) ви зможете легко регулювати інтенсивність полум'я. Біо-каміни повністю безпечні. Відкритий вогонь постійно знаходиться в контрольованій області пристрою. Скільки палива «з'їдає» біокамин? Це залежить від обсягу пальника. Обігрівач середнього розміру споживає до 2,5 літрів за годину горіння. Але! Ця цифра дуже далека від точності. Детальну інформацію шукайте в технічному описі моделі яка вас зацікавила.

Ціни на біопаливо залежать від виробника і особливостей пального. Так, існує біоетанол з ароматизаторами. Згораючи, воно наповнює будинок ароматами хвої, ванілі, кави, апельсина. До речі, обов'язково дотримуйтеся техніки безпеки, коли маєте справу з біопаливом. Не використовуйте пальне, яке довго стояло в пальнику, а свіже заливайте тільки в остиглий бак біокаміна.

Особливості екокаміна

Екологічний камін – краса, економія, гарантія, надійність і простота у використанні. Буде досить пари секунд, щоб відрегулювати потрібну кількість тепла або повністю загасити вогонь. Щоб почистити опалювальний блок каміна, досить просто промити його під гарячим струменем води. Біокамін можна з легкістю переносити з кімнати в кімнату за лічені хвилини.

Моделі камінів досить різноманітні і їх можна підібрати до будь-якого дизайну інтер'єру: модерн, хай-тек або класичного. Наш магазин надасть вибір багатофункціональних моделей, різних форм і кольорів. Для квартири ви можете замовити біокамин розміром з настільний світильник або велику долішню модель. Перша стане симпатичним штрихом в оформленні інтер'єру, друга – ключовою частиною дизайну кімнати.

Насолодитися мерехтінням вогню можна буде майже відразу після покупки. Все, що потрібно – це витягти біокамін із заводської упаковки і встановити в потрібному місці, або підвісити його на стіну. Ви і ваші гості на протязі багатьох років будете отримувати задоволення від екологічно чистого і гарного каміна, який завдяки своєму дизайну створить комфорт і затишок у вашій оселі.

Камін на біопаливі: за і проти

У екологічних біокамінів багато інших переваг. Ставши власником такого ви:

1. Зігрієтеся фізично і душевно. Жоден сучасний екокамін (на відміну від дров'яного) не здатний замінити центральне опалення. Мабуть, це єдиний недолік каміна на біопаливі. Разом з тим це єдиний спосіб розвести справжній безпечний вогонь в квартирі і побавити себе видом мерехтливого полум'я.

2. Створіть безпечне вогнище в квартирі. Біокамін крайньо пожежобезпечний і не виділяє шкідливих газів. Втім, техніку безпеки ніхто не відміняв. Долішні моделі встановлюйте хоча б в метрі від дерев'яних меблів, дивана, телевізора, штор. Стіни навколо ніші для вбудованого біокаміна про всяк випадок обробіть вогнетривкими матеріалами.

3. Створіть ілюзію дров'яного каміна. Особливо легко здійснити такий фокус з великими вбудованими біокамінами. Хочете, багаття з дровами? Купіть керамічні поліна. Хочете, яскраво-червоне полум'я? Купуйте мерехтливе волокно. Хочете більше природних мотивів? Вам допоможуть камені з кераміки.

Купити біокамин недорого складно: різні моделі коштують від двох до десятків тисяч гривень. Варто пам'ятати також про купівлю аксесуарів і палива (ціна стартує приблизно від 120 грн/літр). Але вартість біокамінів не вимірюються цими витратами! Натомість ви отримуєте живе домашнє вогнище, місце для сімейних посиденьок і релаксації за чашкою чаю.

Купуйте біокаміни для квартири в компанії LUCHESK

Компанія LUCHESK займається продажем біокамінів вже 12 років. Ми знаємо, що подібна покупка – солідне капіталовкладення, тому пропонуємо вироби від надійних виробників (Kratki, Ebios Fire), а також надаємо гарантійне обслуговування на термін від 7 тижнів до 2 років. Ми постачаємо біокаміни Дніпро, Київ, Харків, Львів, Запоріжжя та інші міста України. Термін доставки зазвичай не перевищує 3 днів. Якщо ж товару немає на складі, ми зробимо індивідуальне замовлення, а ви зможете оплатити його частинами (внести аванс, а після отримання – решту суми).

В інтернет-магазині біокамінів LUCHESK також представлені аксесуари: керамічні поліна, каміння, запальнички, огорожі, мерехтливе волокно та інше.

Вибирайте якісний товар за розумною ціною! Робіть покупки в LUCHESK!