українською
по-русски
все для каміна каміни
все для сауни сауни
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
або через соціальну мережу
Головна

Електричні каміни

Виробники

Електрокаміни як символ затишку і тепла

Пройшли століття, проте роль вогнища в домі не зменшилась, проте традиційні каміни зустрічаються усе рідше. Їхнє місце зайняли сучасні і зручні електрокаміни, які більше підходять для швидкого ритму життя. Каміни електричні не потребують влаштування димаря, здатні швидко нагріватись і холонути, вони працюють без виділення диму і кіптяви, прості в користуванні.

Найчастіше електричний камін встановлюють у квартирі. Обходяться електрокаміни недорого, порівняно з традиційними. Такі прилади чудово справляються з відведеною їм роллю: створенням атмосфери комфорту, теплоти і спокою. Вигляд палаючого полум'я допомагає відійти від повсякденних турбот, відпочити і розслабитись. Камін електричний це символ затишку і розкоші дому, серце і душа квартири, прикраса будь-якого офісу.

Переваги електричних камінів

Купити електрокамін бажають багато споживачів, адже він має цілий ряд переваг:

  • Його покупка обходиться набагато швидше, дешевше і простіше, ніж встановити традиційний камін на дровах. Немає необхідності облаштовувати димохід, турбуватися про якість виконання кладки або відсутність тяги. До того ж ці опалювальні прилади стають дуже доступними в останні роки, і придбати недорогі електрокаміни Китай можна в будь-якому магазині, особливо в Епіцентрі.
  • Електричні каміни є більш пожежобезпечними, порівняно зі звичайними.
  • Електрокаміни, ціни на які стають більш доступними з кожним роком, відрізняються економічністю і не споживають занадто багато електроенергії.
  • Електрокаміни в квартирі встановлюють по причині їх мобільності. Їх легко можна переносити з кімнати в кімнату або навіть брати в заміський будинок.
  • Навіть дешеві електричні каміни мають функцію регулювання температурного режиму. Встановити необхідну температуру можна на панелі або на пульті управління.
  • Настінний електричний камін, розміри якого досить компактні, ніколи не займе стільки місця, скільки традиційний камін.

Сучасні електрокаміни, фото яких ви можете подивитися в нашому структурованому каталозі, вражають уяву покупців за рахунок різноманітності стильових рішень і дизайнерських розробок. Каміни електричні з порталом і декоративними решітками, модним облицюванням, оригінальними деталями з дерева, металу, скла або каменю ні чим не відрізняються з естетичної точки зору від традиційних вогнищ.

Стильні та розкішні електрокаміни, купити які можна купити в інтернет-магазині «Luchesk», стануть справжньою прикрасою будинку, оригінальною деталлю інтер’єру квартири і родзинкою оформлення офісу.