українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Каталог товарів

Опалювальні та варильні печі на дровах, пічна фурнітура

Акційні товари

Romotop
126850 грн 140954 грн
Економія 14104 грн
Акція
Kawmet
56889 грн 63210 грн
Економія 6321 грн
Акція
Kawmet
19694 грн 21156 грн
Економія 1462 грн
Акція
Kawmet
30315 грн 32594 грн
Економія 2279 грн
Акція
Romotop
104060 грн 115627 грн
Економія 11567 грн
Акція

Виробники

Опалювальна піч – сучасне рішення для заміського будинку

Опалювальна піч для дому та дачі – це пристрій, виготовлений з каменю або металу, який використовується для спалювання паливних матеріалів, для забезпечення обігріву приміщення або кулінарії.

У нашому інтернет-магазині представлені найбільш популярні види опалювальних печей для будинку, які можна використовувати для різних цілей. Вони працюють на різних видах палива, в тому числі на дровах і пелетах.

Особливості опалювальних печей

Кожна людина хоче мати в своєму будинку постійний комфорт і тепло. Особливо в холодні пори року, прийшовши додому, хочеться знайти місце, де можна було б погрітися. У цьому вам допоможе піч камін тривалого горіння.

Печі-каміни тривалого горіння – чудово поєднують в собі кращі характеристики печі і каміна, що дозволяє не тільки милуватися вогнем, але і готувати на них. Такий варіант сподобається любителям якісної їжі, яку готують на багатті.

Каміни печі, які виробляє Україна, досить прості у встановленні і експлуатації, і завдяки спеціально розробленій технології дуже економічні. Оснащені вони подвійною топкою для каміна і для печі, топити їх можна як окремо, так і разом. Піч, поєднана з каміном, в залежності від моделі, може мати вбудовані додаткові елементи, наприклад, сушку для овочів або грибів. Так як сьогодні продаж і виробництво камінів і печей здійснюється в різному стилістичному напрямку, їх можна підібрати для будь-якого інтер'єру приміщень.

Для чого потрібні опалювальні печі для дому?

Найбільш поширеною функцією грубок є опалення приміщення. Але це завдання не є єдиним, яке можна вирішити за допомогою опалювальної печі. Завдяки такому виробу можна опалювати не одну кімнату, а цілий будинок. Для цього необхідно вибрати модель, оснащену теплообмінником і підключити її до водяної системи опалення.

Також опалювальна піч для будинку може використовуватися для приготування їжі. Такі моделі оснащуються варильною поверхнею і духовкою, що дозволяє поєднувати процес опалення з приготуванням.

Якщо ж питання обігріву та оснащення кухні вирішене, то купити опалювальну піч можна для отримання естетичного задоволення. За допомогою пічки-каміна можна додати в будинок атмосферу затишку. Насолоджуватися горінням вогню в сімейному колі – ні з чим не порівнянне задоволення.

Як вибрати опалювальну піч для дому та дачі?

Вибираючи опалювальну піч для заміського будинку, необхідно звернути увагу на ряд параметрів. Вони допоможуть вибрати підходящий варіант серед безлічі запропонованих моделей.

Паливо

Найпопулярнішими видами палива серед сучасних опалювальних грубок є пелети та дрова. Ці матеріали можна попередньо запасати для довгострокового використання, але для цього необхідно підготувати спеціальне місце для зберігання, де паливо буде міститися в сухості. Кожне з різновидів палива має свої плюси і мінуси.

Дрова можна назвати найдешевшим видом палива, яке можна купити в необхідній кількості практично всюди. Але дрова вимогливі до зберігання, і перед використанням, їх необхідно просушити в добре провітрюваному приміщенні.

Пелети можуть похвалитися більшою тепловіддачею в процесі згоряння. Вони ж продаються в готовому вигляді, тому після покупки можуть бути використані без попередньої підготовки. До недоліків можна віднести не таку широку поширеність пелет у всіх куточках світу – в деяких випадках з покупкою можуть виникнути певні труднощі. Ціна на пелети для опалювальних грубок< трохи вище, ніж у звичайних дров.

Матеріал печі

Раніше грубки виготовляли виключно з цегли, оскільки альтернативних варіантів просто не існувало. Зараз цегляні опалювальні печі – рідкість, і їх використовують тільки в якості оригінального рішення. Цегляні моделі мають низький ККД, займають багато місця, а також вимагають витрати великої кількості часу і коштів на її створення. Сьогодні залишилося дуже мало фахівців, які володіють усіма тонкощами будівництва цегляних моделей.

Металеві опалювальні печі сьогодні знаходяться на піку популярності. Випускаються в заводських умовах фірмами-виробниками, вони можуть відрізнятися за функціоналом:

  • проста опалювальна піч;
  • опалювально-варильні печі;
  • грубки з вбудованим теплообмінником;
  • печі-каміни.

Найбільш поширеним матеріалом для виготовлення опалювальних печей можна назвати сталь і чавун. Кожен з матеріалів має свій перелік переваг. Але будь-який варіант опалювальної печі для дому та дачі, виготовлений великими світовими виробниками, може похвалитися високою якістю і тривалим терміном служби.

Потужність печі

Опалювальні печі, представлені в нашому інтернет-магазині, відрізняються потужністю. Серед найбільш поширених моделей цей показник коливається в діапазоні 5—15 кВт. Потужність будь-якої моделі прописана в її документації. Знаючи цей показник, можна легко визначити площу обігріву.

Звичайно, даний показник буде неточним, оскільки для детальних розрахунків, необхідно враховувати ряд інших чинників:

  • матеріал будинку;
  • висота стелі;
  • теплоізоляційні властивості стін;
  • розмір вікон, їх якість тощо.

Вибір опалювальної печі для заміського будинку і дачі – непросте завдання. Перед тим як купити опалювальну піч, необхідно точно визначитися з цілями, для яких її планується використовувати. Якщо виникли сумніви, можна звернутися за консультацією до фахівців, які допоможуть зробити правильний вибір, який відповідає всім наявним умовам.

Сучасні опалювальні печі кардинально відрізняються по конструкції і функціоналу від своїх попередників. Це естетичні та ефективні джерела тепла.

Піч-камін має величезну перевагу перед звичайними класичними камінами. За співвідношенням ціни і якості вони займають вищі місця в списку камінних продуктів. Попит на цей продукт збільшується з кожним днем, відповідно, ціни весь час будуть рости.

І тільки зараз за доступними цінами ви можете замовити "піч-камін" у нас на сайті, обравши вподобаний вами товар або зателефонувавши за вказаними телефонами: +30985335050, +380995335050.