українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
або через соціальну мережу
Каталог товарів

Каміни з мармуру – камінні портали

Акційні товари

Браво
79400 грн 83600 грн
Економія 4200 грн
Акція
Браво
90300 грн 95000 грн
Економія 4700 грн
Акція
Браво
49400 грн 52000 грн
Економія 2600 грн
Акція
Браво
39100 грн 41200 грн
Економія 2100 грн
Акція
Браво
201400 грн 212000 грн
Економія 10600 грн
Акція

Виробники

Мармуровий камін – головний елемент інтер’єру приватного будинку

Каміни з мармуру в наш час розглядаються не лише як ексклюзивна частина інтерєру котеджу чи елітної квартири, але і як альтернативне джерело тепла. Вибір певної моделі залежить від  стилю, породи мармуру, розміру і ціни.

Камінний портал з мармуру

Найбільш видимою частиною каміна - це його портал. Це саме той елемент, від якого залежить, наскільки гармонійно й природньо камін впишеться в інтер’єр вашого дома. Портали для камінів відрізняються матеріалом, який використовується для їх виготовлення, і безпосередньо самим дизайном.

Класичні мармурові каміни

Це величні, нерідко монументальні моделі, стиль яких відточувався століттями. Каміни з мармуру, які можна побачити в нашому каталозі, виражають яскравий приклад камінних традицій.

Каміни в сучасному стилі

Якщо ви бажаєте купити камін, котрий гармонійно вписався б в мінімалістичний стиль заміського будинку, то цей тип камінів саме для вас. Оригінальні каміни в стилі модерн руйнують усі традиційні уявлення про ці опалювальні прилади і стають усе більш популярними за останній час. Для їхнього виготовлення застосовують чорний і сірий граніт, ексклюзивний мармур і онікс, нержавіючу сталь и вогнетривке стекло.

Каміни в стилі кантрі, прованс и шале

Це відносно недорогий камінний портал, який виготовляється з таких матеріалів як пісковик, ракушняк, вапняк, сланець. Він гарно передає неповторний сільський колорит. В більшості випадків каміни в стилі прованс встановлюють на дачі. 

Інтернет-магазин Luchesk представляє досить широкий асортимент готових моделей і дозволяє придбати камін з доставкою по усій Україні. Отримати консультацію, уточнити ціни і умови доставки можна у менеджерів магазина.

Де купити мармуровий камін у Луцьку

Подивитись портали в живу і замовити камін з встановленням можна безпосередньо у нашому салоні на Ветеранів 11-Б. Заходьте до нас в гості, ми гарантуємо швидке і якісне обслуговування та індивідуальний підхід до кожного.