українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Каталог товарів

Каміни з мармуру – камінні портали

Акційні товари

Китай
83999 грн
Акція

Виробники

Мармуровий камін – головний елемент інтер’єру приватного будинку

Каміни з мармуру в наш час розглядаються не лише як ексклюзивна частина інтерєру котеджу чи елітної квартири, але і як альтернативне джерело тепла. Вибір певної моделі залежить від  стилю, породи мармуру, розміру і ціни.

Камінний портал з мармуру

Найбільш видимою частиною каміна - це його портал. Це саме той елемент, від якого залежить, наскільки гармонійно й природньо камін впишеться в інтер’єр вашого дома. Портали для камінів відрізняються матеріалом, який використовується для їх виготовлення, і безпосередньо самим дизайном.

Класичні мармурові каміни

Це величні, нерідко монументальні моделі, стиль яких відточувався століттями. Каміни з мармуру, які можна побачити в нашому каталозі, виражають яскравий приклад камінних традицій.

Каміни в сучасному стилі

Якщо ви бажаєте купити камін, котрий гармонійно вписався б в мінімалістичний стиль заміського будинку, то цей тип камінів саме для вас. Оригінальні каміни в стилі модерн руйнують усі традиційні уявлення про ці опалювальні прилади і стають усе більш популярними за останній час. Для їхнього виготовлення застосовують чорний і сірий граніт, ексклюзивний мармур і онікс, нержавіючу сталь и вогнетривке стекло.

Каміни в стилі кантрі, прованс и шале

Це відносно недорогий камінний портал, який виготовляється з таких матеріалів як пісковик, ракушняк, вапняк, сланець. Він гарно передає неповторний сільський колорит. В більшості випадків каміни в стилі прованс встановлюють на дачі. 

Інтернет-магазин Luchesk представляє досить широкий асортимент готових моделей і дозволяє придбати камін з доставкою по усій Україні. Отримати консультацію, уточнити ціни і умови доставки можна у менеджерів магазина.

Де купити мармуровий камін у Луцьку

Подивитись портали в живу і замовити камін з встановленням можна безпосередньо у нашому салоні на Ветеранів 11-Б. Заходьте до нас в гості, ми гарантуємо швидке і якісне обслуговування та індивідуальний підхід до кожного.