українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Каталог товарів

Камінні топки для повітряного та водяного опалення

Акційні товари

Romotop
79550 грн 87290 грн
Економія 7740 грн
Акція
Romotop
193930 грн 215473 грн
Економія 21543 грн
Акція
Defro Home
69058 грн 72713 грн
Економія 3655 грн
Акція
Kawmet
21629 грн 23263 грн
Економія 1634 грн
Акція
Kawmet
29068 грн 31261 грн
Економія 2193 грн
Акція

Виробники

Камінна топка — головна складова будь-якого каміна

Якщо в будинку є камін, то він безперечно, є головним його достоїнством. Адже людина, яка сидить біля нього і спостерігає за мерехтливими язиками полум'я, мимоволі розслабляється і забуває про турбуючі її труднощі і турботи. Також сидячи біля палаючого вогнища, закутавшись в теплу ковдру, приємно провести непогожий вечір за партією в шашки або шахи. Але а головне призначення подібного обладнання – можливість використовувати його в якості системи опалення як для маленької дачі, так і для просторого заміського будинку. Однак це можливо тільки за умови правильно обраної топки для каміна – основної його функціональної частини, в якій безпосередньо і відбувається процес горіння. Від її надійності і якості якої залежить робота каміна в цілому. Виходячи з того, що на сьогоднішній день на сучасному ринку камінні топки представлені у величезному асортименті, а значить, недосвідченому споживачеві дуже легко заплутатися в їх видовому розмаїтті, тому перш ніж купити таке обладнання, яке здатне прослужити кілька десятків років, варто розібратися в його основних критеріях вибору. Тому для початку зупинимося на важливих моментах, які важливо врахувати, вибираючи топку для каміна.

Камінні топки: особливості класифікації

Дані опалювальні прилади умовно поділяють за типом камери згоряння:

 • відкриті — вони не утримують тепло довгий час і виконують швидше декоративну функцію. Крім того, подібне обладнання, залишене без нагляду, в будь-який момент може стати джерелом загоряння, тому працювати вона повинна тільки під чиїмось наглядом;
 • закриті — більш безпечні, так як закривання дверцят запобігає потраплянню іскор в приміщення; чудово утримують тепло.

Головна перевага як відкритих, так і закритих камінних топок – паливна сировина. Адже дерев'яні поліна, які використовуються для підтримки горіння, є екологічним матеріалом, а значить, в атмосферу не виділяються шкідливі речовини, які здатні нашкодити здоров'ю людини.

А який тип топки: вибрати закритий чи відкритий, залежить не тільки від переваг покупця, але і від функціонального призначення каміна. Якщо він буде використовуватися в якості головної прикраси будинку, зупиніть вибір на відкритій камінній топці. Тоді як для каміна, що застосовується для опалення житла, краще купити топку закритого типу.

за матеріалом корпусу:

 • з чавуну: так як чавун є не тільки особливо міцним матеріалом, але і одним із найбільш стійких до перепаду температур, його частіше іншої сировини використовують для виробництва камінних топок. Основний плюс подібного обладнання – воно практично не деформується під впливом високих температур;
 • зі сталі: головна відмінність сталевих топок для каміна від чавунних – широкий модельний ряд і можливість вибору виробів великих розмірів;
 • комбіновані, з чавуну і сталі.

за системою опалення:

 • для повітряного опалення
 • для водяного опалення
 • для змішаних систем

за видом палива:

 • на дровах
 • на вугіллі
 • на пелетах
 • на газі
 • на біоетанолі.

В процесі вибору камінної топки зверніть увагу на той факт, що основна їх маса функціонує на твердому (дровах, вугіллі або пеллетах) або газоподібному (природний газ) паливі. Але на сьогоднішній день є альтернатива – топки, що працюють на біоетанолі. Завдяки тому, що такі прилади не тільки забезпечують високий ККД, але й викидають в навколишнє середовище незначну кількість вуглекислого газу, вони користуються популярністю все більше. А купити камінну топку відкритого типу в Києві або замовити закриту топку в будь-якому іншому місті України, вирішувати вам. Придбати відносно недорого найбільш підходящу модель виробу можна, відвідавши сайт kamin.lutsk.ua.

Камінні топки: основні вимоги

Топка для каміна повинна:

 • бути виготовлена з жаростійких матеріалів, щоб мати стійкість до дії дуже високих температур
 • бути безпечною у користуванні
 • бути стійкою до корозії
 • не деформуватися під час експлуатації
 • мати високий коефіцієнт корисної дії (ККД)
 • мати низький рівень вмісту чадного газу та сажі у продуктах згоряння
 • мати тривалий термін експлуатації
Купуючи топку для каміна в Україні, пам'ятайте, що вона повинна бути не тільки надійною, але і відповідати всім існуючим стандартам якості.

Вибір топки для каміна: які особливості важливо врахувати?

В процесі вибору камінної топки, не забудьте звернути увагу на наступні характеристики:

 • потужність каміна і площа приміщення: так як 1 кВт потужності буде достатньо для обігріву 10 м2 житлового приміщення, то для житла площею близько 100 м2 знадобиться топка, розрахована на 10 кВт потужності;
 • коефіцієнт корисної дії: він значно вище в закритих моделях, ніж виробах відкритого типу;
 • середня витрата палива: чим нижче цей показник, тим рідше доведеться підкидати паливний матеріал, а значить можна істотно заощадити на його закупівлі;
 • функціональність: наявність в топці функції вторинного допалювання не тільки сприяє збільшенню ККД, а й істотно зменшує число нашарувань, отриманих від продуктів горіння в димоході. А завдяки вбудованому механізму, який відповідає за підйом захисного скла в топках закритого типу, можливо в будь-який час споглядати за відкритим вогнем. Але пам'ятайте: чим функціональніша камінна топка, тим вище її ціна.

Якщо ви плануєте встановити камін на дровах чи твердому паливі і не знаєте, яку купити топку – зателефонуйте нашим фахівцям, які допоможуть вам з вибором. Менеджери розкажуть які переваги і недоліки мають ті чи інші моделі, і чому на них можуть суттєво відрізнятися ціни.

Камінні топки у нашому каталозі представлені широким асортиментом відомих європейських і українських виробників. Виберіть продукцію, яку бажаєте купити, та замовте її з безкоштовною доставкою у ваше місто.

Купити камінну топку у Луцьку ви можете також у нашому магазині, що на Ветеранів 11-Б.

Камінні топки в магазині LUCHESK
Камінні топки в магазині Luchesk

Додатково ви можете скористатись послугою «встановлення каміна» чи «монтаж камінної топки», адже це один з профільних напрямків нашої діяльності. Уся продукція, придбана у нас, супроводжується офіційною гарантією і сервісом.