українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
або через соціальну мережу
HPC-Research

Газові балони HPC-Research

Багато власників газових грилів та обігрівачів цікавляться, який балон краще вибрати для свого барбекю. Ми рекомендуємо купити композитний газовий балон чеського виробника HPC Research s.r.o.

Характеристики

Газові балони (пропан-бутан) з композитних матеріалів HPCR – єдині з аналогічного представленого в нашій країні обладнання мають наступні характеристики:

  • герметизирующий циліндр з газової проникністю, яка може зрівнятися з балоном з металу (не вище 3 г / рік замість 130 г / рік в аналогах об'ємом 24 л інших виробників);
  • цілісний газонесущій циліндр (без спаяних швів і з'єднань);
  • замінний кожух (легко змінюється без використання спецобладнання);
  • екологічний РЕТ-лайнер - підлягає вторинній переробці.

Композитний газовий балон стабільно функціонує при температурі від -40 до + 600С.

Об'єм:

  • пропан - 10,24 л / 7,64 л / 5,33 л;
  • бутан - 12,2 л / 9,1 л / 6,35 л.

Гарантія - 2 роки. Термін переатестації - 10 років.

Переваги

Для виготовлення використовуються полімерно-композитні матеріали, які за характеристиками істотно виграють у металевих аналогів за багатьма характеристиками.

Проста експлуатація і довговічність

Вага на 70% менше сталевих аналогів, що істотно спрощує транспортування. Залежно від обсягу, що не заправлений композитний газовий балон важить від 4 до 5,3 кілограма. Прозорий матеріал корпусу дозволяє бачити витрата газу. Матеріал не схильний до корозії, стійкий до ударів, механічних пошкоджень і хімічної дії.

Безпека

При експлуатації балони абсолютно безпечні. При виникненні пожежі, через корпус йде поступове підбурювання тиску з постійним вигоранням газу, що виходить. При критичному підвищенні внутрішнього тиску (35 атмосфер), миттєво спрацьовує запобіжний клапан, і відбувається підбурювання газу.

Для порівняння - при нагріванні в пожежі сталевого аналога, слід одномоментний викид газу, що призводить до осколкових вибуху. Корпус композитного балона виключно міцний і Безосколкове.

На сьогоднішній день це найбезпечніше і модернізоване обладнання. Єдиним мінусом полімерно-композитних газових балонів можна вважати більш високу вартість, яка в повній мірі компенсується високою технологічністю і довговічністю.

В інтернет-магазині Лучеськ можна купити такі аксесуари: редуктор для газового балона, перехідники, комплекти для кріплення, шланги.

Аксесуари для гриля інших виробників