українською
по-русски
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Топки

Вибір топки для каміна: чи варто економити?

Обираючи топку для каміна, споживач повинен визначитись, в якій якості камін буде йому слугувати. Чи то від буде альтернативою центральному опаленню, чи його купують як декоративну деталь інтер'єру, що здатна перетворити його до невпізнання. Якщо камін обрається для функції якісного обігріву, природньо, що і топка для каміна повинна бути хорошою. Взнати ціни на топки для камінів можна на нашому сайті розділі камінні топки.

Камінні топки

Взагалі рахується найдешевшим каміном такий, що викладений зі звичайної цегли. Проте такий камін буде виглядати недостатньо естетични, у його швах постійно буде накопичуватись пилюка та бруд, який буде складно відмити. Потім буде багато кіптяви від цієї пилюки, тому на якості каміна економити не слід.

Якщо оздоблення каміна має хороший захист від проникнення пилу та кіптяви, то такий камін буде гарно служити в домі, не порушуючи його мікроклімату. Маючи намір купити чавунну топку перед початком опалювального сезону цілком обгрунтовано. Єстети рахують, що камінна топка менше ніж за тисячу євро не виправдовує сподівань споживача. І взагалі, топки менше вартості 1200 євро, серйозними продавцями не пропонуються.

Обирати по ціновим якостям топки для камінів буде не зовсім правильно. Багато специфічних характеристик камінної топки та параметри її роботи зрозуміти неспеціалісту достатньо складно, так як вони складаються з комбінації багатьох доданків.

Добав одну деталь, і показники роботи відразу ж будуть іншими. Напиклад, камінна топка буде працювати по-різному в різних приміщеннях. Має значення і площа приміщення, і висота стелі, і приток повітря ззовні, та й розташування самого каміна.Та навіть взяти герметичність дверцят, нехай вона і буде герметично закривати топку, проте самі деталі дверці можуть створювати безліч незручних моментів при горінні. Звідси і топка буде працювати гірше. Найрізноманітніші дверцята для каміна пропонують втчизняні та закордонні виробники, та й не тільки дверцята.

Маркетологи, що заепвняють клієнтів у доцільності придбання тої чи іншої моделі топки, оперують наступними поняттями, які при ближчому розгляді можливо трактувати двояко:

  • чувун товстіше
  • вага більша
  • площа теплообміну більша
  • наявність шибера
  • є подача первинного повітря
  • виробник з Європи
  • скло виконано з вогнетривкої кераміки
  • при експлуатації каміна можна не очищати зольник
  • чавун кращої якості
  • дешевша за ціною і т.д.

Можна було б довго обговорювати кожен з цих пунктів. Але місця в статті просто не вистачить. Тому достатнь просто подумати, а що насправді "Європейський виробник"? Адже вітчизняний ринок полонили польські вироби, які в Європу не пропускаються з приводу низької якості. Те, що не пройшло в Німеччині, Данії, Австрії, на "ура" спиймається в Україні. Це якось не зовсім серйозно. І треба зауважити, що придбання камінної топки настільки серйозна справа, що без спеціальної підготовки не обійтись.

Більш детальну консультацію ви зможете отримати у наших спеціалістів за телефоном та повідомленням на електронну пошту.